• 1 z 6
 

Kostra malá

 

Perfektní pomůckou a hračkou pro děti zajímající se o lidské tělo je malý model kostry, který je zmenšeninou skutečné lidské kostry.

Dostupnost Momentálně nedostupné
899 Kč
   
Kód produktu 282
Značka TickIt
Kategorie Hračky pro rozvoj smyslů
 

Co se skrývá v lidském těle? Jak jsou poskládány jednotlivé kosti? Tato kostra se bude krásně vyjímat na pracovním stole a zároveň se děti naučí, z jakých kostí se lidské tělo skládá, jak se jmenují a proč je člověk vlastně potřebuje. Pořídíte dětem napodobeninu lidské kostry do pokojíčku? Součásti je i stojan, na který lze kostru zavěsit. Model je také ideální pomůckou do tříd základní školy, děti si vylepší znalosti z anatomie prohloubí osobnostní rozvoj. Všechny děti si model kostry jistě oblíbí a přirozeně tak pochopí fungování těla člověka.

Model kostry je vhodný i do ordinace lékařů.

Výška 460 mm, doporučeno od 8 let.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 12.10.2018
.

Výrobce TickIt představuje smyslové kostky Sensory Blocks, kostky určené pro rozvoj jemné motoriky dětí, prostorové představitvosti, smyslu pro kombinace. S kostkami Sensory Blocks si mohou hrát děti již od 18 měsíců.

Nabízíme smyslové kostky ve dvou verzích: 1. Sada Sensory Blocks 16ks - 4 tvary smyslových kostek (čtverec, obdélník, trojúhelník, půlkruh) a 2. Sensory Liquid 21ks - s barevným olejem a vodou. Pořiďte svému malému objeviteli kostky Sensory Blocks.