DĚTSKÁ ODRÁŽEDLA 2V1

Dětské odrážedla pro začínající cyklisty. Odrážedla jsou určena dětem od 2 let. Pomáhá udržet stabilitu a rovnováhu. Odrážedla 2v1 suplují koloběžku a odrážedlo. Snadno se složí i rozloží a děti si je zamilují. Probuďte v dětech lásku k jízdě na kole!

 
2099
4499120994499
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • odgang Kód: 82/BAR
  Dětské odrážedlo 2V1 gangster
  Momentálně nedostupné

  Originální a jedinečný dárek pro Vaše děti! Odrážedlo, které dokážete velmi jednoduchým pohybem během dvou vteřin změnit v koloběžku. Skvělá zábava pro děti ve věku od 5 let. Bezpečnost produktu je certifikovaná podle nejpřísnějších norem, Vašemu dítěti se nemůže nic stát.


  4 499 Kč
  Značka: Scoot & Ride
 • odrfreak Tip Kód: 79/BAR3
  Dětské odrážedlo 2V1 freak
  Momentálně nedostupné

  Originální a jedinečný dárek pro Vaše děti! Odrážedlo, které dokážete velmi jednoduchým pohybem během dvou vteřin změnit v koloběžku. Skvělá zábava pro děti ve věku 3-5 let. Bezpečnost produktu je certifikovaná podle nejpřísnějších norem, Vašemu dítěti se nemůže nic stát.


  3 490 Kč
  Značka: Scoot & Ride
 • babym Kód: 76/BAR
  Dětské odrážedlo 2V1 baby+
  Momentálně nedostupné

  Originální a jedinečný dárek pro Vaše děti! Odrážedlo, které dokážete velmi jednoduchým pohybem během dvou vteřin změnit v koloběžku. Skvělá zábava pro děti ve věku 1 -3 let. Bezpečnost produktu je certifikovaná podle nejpřísnějších norem, Vašemu dítěti se nemůže nic stát.


  2 099 Kč
  Značka: Scoot & Ride

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem