S nákupem doporučujeme neotálet, slevy jsou časově omezené a zásoby se rychle tenčí!
Akce Tip
  • 1 z 8
 

Sensory Liquid

 

Zajímavou hračkou pro děti jsou Sensory luquid, které obsahují barevný olej a vodu. Děti je různě otáčí a pozorují co se s tekutinou děje. Hračka je ideálním zdrojem pro klidné zaměření, inspirativní zvědavost, rozvoj kreativního jazyka a pochopení jednoduchých vědeckých principů.

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 990 Kč
Kód produktu 33
Značka TickIt
Kategorie Smyslové kostky Sensory Blocks
 

Atraktivní křišťálově čisté Sensory luquid obsahují barevný olej a vodu v řadě provedení. Když se otočí obráceně, poskytují různé způsoby, jak kapky klesnou nebo stoupají. Hračka je ideálním zdrojem pro klidné zaměření, inspirativní zvědavost, rozvoj kreativního jazyka a pochopení jednoduchých vědeckých principů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 7.12.2017
Mohu doporučit malá je z hračky unešená a pořád si sní hraje =)

Výrobce TickIt představuje smyslové kostky Sensory Blocks, kostky určené pro rozvoj jemné motoriky dětí, prostorové představitvosti, smyslu pro kombinace. S kostkami Sensory Blocks si mohou hrát děti již od 18 měsíců.

Nabízíme smyslové kostky ve dvou verzích: 1. Sada Sensory Blocks 16ks - 4 tvary smyslových kostek (čtverec, obdélník, trojúhelník, půlkruh) a 2. Sensory Liquid 21ks - s barevným olejem a vodou. Pořiďte svému malému objeviteli kostky Sensory Blocks.