S nákupem doporučujeme neotálet, slevy jsou časově omezené a zásoby se rychle tenčí!
  • 1 z 9
 

MagnaTiles 32 - Glow in the dark

 

Hledáte stavebnici, která procvičí motoriku a rozvine fantazii dítěte? Vyzkoušejte speciální variantu magnetické stavebnice Magna-Tiles zářící ve tmě, z které děti jednoduše postaví úžasné 3D stavby - např. vesmírnou loď, zámek, pyramidu, garáž pro autíčka nebo žirafu. Navíc se naučí geometrické tvary a porozumí prostorovému vnímání. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 190 Kč
   
Kód produktu 309
Značka Valtech
Kategorie Magnetické stavebnice
 
Svítící maják pro bloudící lodě nebo osvětlená okna

Vidíte nenápadný pohyb v bytě a najednou ticho a děti nikde? Kde asi mohou být? Najdete je zavřené v té nejtemnější komůrce bytu či domu, například v koupelně nebo komoře. Tak takhle to chodí s magnetickou stavebnicí Magna-Tiles, která fosforeskuje ve tmě. Děti si vyhrají jen s ní nebo je skvělým doplňkem všech ostatních variant stavebnice, průhledné či neprůhledné Magna-Tiles.

Se stavebnicí jednoduše postavíte cokolivsvítící maják pro bloudící lodě nebo osvětlená okna větší stavby z jiných druhů Magna-Tiles. Vytvořit ale můžete i cokoli jiného, veselého pejska, hrad nebo vesmírný koráb. Děti to zvládnout samy, ale pomoc rodičů jistě s radostí uvítají. Magnetická stavebnice bude bavit holky i kluky, mladší i starší děti či rodiče včetně babičky a dědy. Stavebnici také můžete kombinovat i s dalšími hračkami, například se stavebnicí Kapla.

Různé tvary umožní mnoho variant staveb 

Stavebnice Magna-Tiles obsahuje ploché stavební kusy různých tvarů a všechny mají po celém svém obvodu zabudované magnety - jednoduše se na sebe hranami lepí. Ve stavebnici najdete velké i malé magnetické čtverce, které lze využít pro stavbu stěn, stropů i podlah hradů, zámků, stájí, katedrál, pyramid, vesmírných plavidel a mnoha dalších staveb. Rovnostranné, nepravidelné a pravoúhlé trojúhelníky zase využijete pro výstavbu střech, hradeb a dokončování vozidel, raket či škunerů. 
Stavbu jednoduše sestavíte i rozložíte. Stavebnice je skladná, protože jednotlivé kousky naskládáte na sebe. Jednotlivé kousky se také liší barvou, a tak jsou stavby barevné a veselé. U průhledné varianty si děti mohou hezky pohrát se světlem a stavby prosvítit.

Procvičí motoriku, matematiku i něco z architektury

Na Magna-Tiles navíc oceníte skutečnost, že děti nejen rozvíjí svou fantazii a kreativitu, ale navíc se spoustu věcí naučí. Zjistí, co je a jak funguje magnet a proč některé strany k sobě přilnou a jiné se odpuzují. Procvičí si jemnou motoriku, ale také matematiku - naučí se totiž rozpoznávat různé geometrické tvary. Porozumí například tomu, že čtverec se skládá ze dvou pravoúhlých trojúhelníků nebo jak kombinovat čtverce a rovnostranné trojúhelníky, aby vznikl míč. A pochopí, co je to prostorové vnímání. Stanou se z nich takoví stavaři začátečníci, kterým se stavby mohou zpočátku i zhroutit. Naučí se, jak stavět a proč něco vydrží a jiné ne. A kdo ví, třeba jednou díky Magna-Tiles budou stavět opravdové stavby :)

Bez ostrých hran

Jednotlivé kousky stavebnice Magna-Tiles jsou z lehkého barevného plastu bez ostrých hran. Jednotlivé kousky jsou dostatečně velké, a tak se nemusíte bát toho, že by je vaše dítko spolklo. Staveb-nice byla oceněna v oblasti vzdělávacích hraček cenou Educational Excellence. Získala také za nejlepší vzdělávací, hračku podporující inženýrského myšlení, ale také doporučení rodičů. Magna-Tiles o sobě sami říkají, že jsou nerozbitné. A z našich dosavadních zkušeností to při běžném dětském hraní platí.

Stavebnice obsahuje:

Ve variantě 32 ks: 2 velké čtverce, 4 pravoúhlé trojúhelníky, 8 rovnostranných trojúhelníků, 14 menších čtverců a 4 rovnoramenné trojúhelníky.

Ve variantě 100 ks: 4 velké čtverce, 11 pravoúhlých trojúhelníků, 20 rovnoramenných trojúhelníků, 50 menších čtverců a 15 nepravidelných trojúhelníků.

Doporučený věk:

Stavebnice je určena dětem od 3 let.

Výrobce:

Magna-Tiles se možná překvapivě vyrábějí v Číně. Kořeny autora stavebnice Magna-Tiles najdete až v Japonsku, žije však v usa. Proto adresu firmy najdete v Japonsku i Americe. My Magna-Tiles dovážíme z USA.

Více informací najdete v článku - Magna-Tiles - zábavná a kreativní stavebnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
F Avatar autora | 25.10.2018
Supr