S nákupem doporučujeme neotálet, slevy jsou časově omezené a zásoby se rychle tenčí!
  • 1 z 16
 

Sensory acrylic blocks

 

Sada 25 hladkých průhledných akrylických tvarů-kostek pro rozvoj smyslů u nejmenších dětí umožňuje stavět různorodé stavby dle předloh, které jsou součástí balení nebo podle dětské fantazie.

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 990 Kč
   
Kód produktu 270
Značka TickIt
Kategorie Hračky pro rozvoj smyslů
 

Různobarevné akrylické tvary umožňují malým dětem vnímat rozdílné geometrické tvary a přispívat tak k rozvoji matematických dovedností dětí. Naučí se vnímat rozdíl mezi trojúhelníkem, čtvercem, kruhem, elipsou, obloukem atd. Zároveň si děti rozvíjí jazykové schopnosti díky různému tvaru povrchů, když se snaží popisovat, o jaké tvary se jedná - např. most, vlnovky atd. Vnímání barev, jejich kombinovatelnost a funkčnost podpoří barevná škála kostek.

Součástí balení je 15 karet s návody, dle kterých dětí rozvíjí svoji prostorovou představivost a tvoří jednotlivé stavby různě barevně kombinovatelné.

Akrylické kostky rozvíjejí:

  • jemnou motoriku 
  • zrak - poznávání a rozlišování barev
  • matematické schopnosti - geometrické tvary a prostorovou představivost
  • logopedické schopnosti -  schopnost popisovat jednotlivé tvary 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 12.10.2018
.

Výrobce TickIt představuje smyslové kostky Sensory Blocks, kostky určené pro rozvoj jemné motoriky dětí, prostorové představitvosti, smyslu pro kombinace. S kostkami Sensory Blocks si mohou hrát děti již od 18 měsíců.

Nabízíme smyslové kostky ve dvou verzích: 1. Sada Sensory Blocks 16ks - 4 tvary smyslových kostek (čtverec, obdélník, trojúhelník, půlkruh) a 2. Sensory Liquid 21ks - s barevným olejem a vodou. Pořiďte svému malému objeviteli kostky Sensory Blocks.