S nákupem doporučujeme neotálet, slevy jsou časově omezené a zásoby se rychle tenčí!
Novinka Tip Doprava zdarma
  • 1 z 7
 

Set Duha (4 tvary) / Rainbow Architect Set

 

Tento rozsáhlý set poskytne nekonečné možnosti pro kreativitu, konstrukci a imaginativní hru, zapojení dětí do učení napříč několika oblastmi osnov: využití inovací a kreativity k budování věží, domů nebo soch volného tvaru; pomocí fantazie navrhnout místnosti pro naplnění malými světovými lidmi nebo zvířaty; použití matematické logiky pro třídění  do tvarů, které odpovídají barvě, tvaru nebo velikosti; osvojení geometrických vlastností běžných tvarů; zkoumání velikosti a měřítka; pomocí matematických termínů - větší, menší, vyšší, širší atd .; a pro zlepšení jazykových dovedností a rozšíření popisné slovní zásoby.

Dostupnost Momentálně nedostupné
3 079 Kč
   
Kód produktu 789
Značka TickIt
Kategorie Dřevěné stavebnice
 

Podporuje následující oblasti učení:

• Osobní rozvoj - kolaborativní hra
• Fyzický rozvoj - motorické dovednosti, konstrukce
• Komunikace a jazyk - popisný jazyk 
• Expresivní umění a design - imaginativní hra
• Matematika - tvar a prostor, třídění, vzorce a sekvence
• Porozumění světu - barva

Specifikace
Velikost: výška sady trojúhelníků 148 mm, sady čtverců 148 mm, sady obdélníků 148 mm, sady oblouků 73 mm. Tloušťka stěny 8 mm. Počet 28 ks v balení.

Věk: Vhodné od 12 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 15.10.2019
.

Výrobce TickIt představuje smyslové kostky Sensory Blocks, kostky určené pro rozvoj jemné motoriky dětí, prostorové představitvosti, smyslu pro kombinace. S kostkami Sensory Blocks si mohou hrát děti již od 18 měsíců.

Nabízíme smyslové kostky ve dvou verzích: 1. Sada Sensory Blocks 16ks - 4 tvary smyslových kostek (čtverec, obdélník, trojúhelník, půlkruh) a 2. Sensory Liquid 21ks - s barevným olejem a vodou. Pořiďte svému malému objeviteli kostky Sensory Blocks.